poniedziałek, 18 maja 2015

it's a blue day... ;)



Dzisiejsze zdjęcia są jednymi z moich ulubionych a to za sprawą miejsca na które polowałam już przes jakiś czas i w końcu się udało ale i też stylizacja jest również powodem mojej satysfakcji..a dlaczego?..
bynamesakke to marka którą daże ogromnym sentymentem z dwóch powodów- pierwszym z nich jest przewrotna zasada że w ich ciuchach czujemy się mega komfortowo i tym samym wyglądamy bardzo dobrze, w odpowiednim połączeniu nonszalancko i z pazurem- dokładnie tak jak lubie.
Doskonały wybór dla wszystkich kobiet które chcą dobrze wyglądać niezależnie od miejsca w którym pijają kawę .. ;)
drugi powod mojej sympatii do bynamesakke to fakt iż to za sprawą ich peleryny, którą miałam na sobie zaraz na początku, kiedy tylko zaczynałam prowadzić mojego bloga ( wtedy jeszcze był on bardzo systematyczny ;P ) liczba moich zwolenników znacznie wzrosła to było dla mnie w tamtym okresie bardzo motywujące :), zresztą do dnia dzisiejszego dostaje pytania o możliwość zakupu tej ze peleryny :), dotyczy posta " little gray riding hood ".

Dziękuje bynamesakke :)








shirt- bynamesakke/ trousers- TellyWeijl/ shoes- Logan /




pisc by Iza Cichocka

poniedziałek, 20 kwietnia 2015

black/white/grey/nude/repeat...


wiałooooo dzisiaj ale się udało ;) może ten wiatr przegoni w końcu to arktyczne powietrze.. tyle " lata " w sklepach a póki co u mnie na tylnim siedzeniu w aucie Emu i puchówka ;)
no nic cierpliwie czekam a tymczasem zerknijcie na fotki, tutaj troche cieplej ;)






tunic- H&M/ bag- ZARA/ shoes- Hermes/ chain- AnkaKrystyniak

pics by Iza Cichocka

czwartek, 16 kwietnia 2015

with orange behind...


już myślałam że nie pokaże tej stylizacji... a jednak udało się ;)
sesja zrobiona jakiś czas temu ale w dobie obecnej dość kapryśnej pogody zdaje się być zasadną ;)
w końcu to dopiero przeplatany kwiecień...






coat- mango/ trousers- zara/ shoes- patrizia pepe/ bag-alexander wag/ sunglasses- miu miu
pics by ISA

piątek, 10 kwietnia 2015

walking home...









coat- Pimkie/ tshitr- ZARA/ trousers- TallyWeijl/ shoes- Centro/ bag- Alexander Wang/chain- KURNIK


pics by Konrad 

środa, 11 marca 2015

only and up...coat

music first...


 

coat-COS/ shirt-H&M/trousers- J BRAND/ shoes- PatriziaPepe

pics by Konrad Placzki 



 


 

czwartek, 5 marca 2015

oversize- size for everyone...

play it first ;)



Jakiś czas temu oglądałam  film w reżyserii Angeliny Jolie " Niezłomny ". Zakładam że nie każdy z Was zgodzi się ze mną iż lata spędzone przed kamerą uczyniły ze świetnej aktorki jeszcze lepszą reżyserkę. Jasnym jest że złożyła się na to praca wielu wybitnych ludzi a sam film momentami zwalniał to jednak patrzac przez pryzmat innych debiutujących gwiazd w najróżniejszych dziedzinach Angelina naprawdę daje radę i z przyjemnością zobaczę jej kolejne kinowe historie.
A co ja tak z tą Angeliną i jak to ma się do tego posta ;)... wybierając zdjęcia z ostatniej poniższej sesji utwierdziłam się w przekonaniu że droga od stylizacji, czyli tego czym zajmuję się na codzień i w czym się chyba całkiem odnajduje ;) do bycia " modelka " prezentującą kolejne outfity jest jeszcze baaaaardzo długa .... jeszcze wiele filmów zdążą nakręcić zanim się w tym odnajde... oby ! ;)
Ale jak pokazuje najnowsza fantastyczna kampania Bohoboco prawdziwa kobieta modelką może być w każdym wieku ;)
Dzisiaj w roli pierwszoplanowej sweter..
zachęcam Was do komentarzy
:)




sweater/ H&M/ jeans/ TopShop/ shoes/ conversy/ coat/ dries van noten


pics by Konrad Placzki