poniedziałek, 12 października 2015

wolford... more then lingerie...

 w roli głównej...body Wolford... marki wartej grzechu...
zazwyczaj noszona pod ubraniem...intymnie.. dzisiaj jej druga "twarz" ... ;)

body Wolford/ trousers Veronique Branquinho/ heels- Jimmy Choo

pics by IsaaIsa

p.s. body Wolford pochodzi z butiku Wolford w Galerii Mokotów w Warszawie ;)

środa, 8 lipca 2015

poniedziałek, 18 maja 2015

it's a blue day... ;)



Dzisiejsze zdjęcia są jednymi z moich ulubionych a to za sprawą miejsca na które polowałam już przes jakiś czas i w końcu się udało ale i też stylizacja jest również powodem mojej satysfakcji..a dlaczego?..
bynamesakke to marka którą daże ogromnym sentymentem z dwóch powodów- pierwszym z nich jest przewrotna zasada że w ich ciuchach czujemy się mega komfortowo i tym samym wyglądamy bardzo dobrze, w odpowiednim połączeniu nonszalancko i z pazurem- dokładnie tak jak lubie.
Doskonały wybór dla wszystkich kobiet które chcą dobrze wyglądać niezależnie od miejsca w którym pijają kawę .. ;)
drugi powod mojej sympatii do bynamesakke to fakt iż to za sprawą ich peleryny, którą miałam na sobie zaraz na początku, kiedy tylko zaczynałam prowadzić mojego bloga ( wtedy jeszcze był on bardzo systematyczny ;P ) liczba moich zwolenników znacznie wzrosła to było dla mnie w tamtym okresie bardzo motywujące :), zresztą do dnia dzisiejszego dostaje pytania o możliwość zakupu tej ze peleryny :), dotyczy posta " little gray riding hood ".

Dziękuje bynamesakke :)








shirt- bynamesakke/ trousers- TellyWeijl/ shoes- Logan /




pisc by Iza Cichocka

poniedziałek, 20 kwietnia 2015

black/white/grey/nude/repeat...


wiałooooo dzisiaj ale się udało ;) może ten wiatr przegoni w końcu to arktyczne powietrze.. tyle " lata " w sklepach a póki co u mnie na tylnim siedzeniu w aucie Emu i puchówka ;)
no nic cierpliwie czekam a tymczasem zerknijcie na fotki, tutaj troche cieplej ;)






tunic- H&M/ bag- ZARA/ shoes- Hermes/ chain- AnkaKrystyniak

pics by Iza Cichocka

czwartek, 16 kwietnia 2015

with orange behind...


już myślałam że nie pokaże tej stylizacji... a jednak udało się ;)
sesja zrobiona jakiś czas temu ale w dobie obecnej dość kapryśnej pogody zdaje się być zasadną ;)
w końcu to dopiero przeplatany kwiecień...






coat- mango/ trousers- zara/ shoes- patrizia pepe/ bag-alexander wag/ sunglasses- miu miu
pics by ISA

piątek, 10 kwietnia 2015

walking home...









coat- Pimkie/ tshitr- ZARA/ trousers- TallyWeijl/ shoes- Centro/ bag- Alexander Wang/chain- KURNIK


pics by Konrad